NJIHUNI ME NE

KUSH JEMI

Amo Sushi është hapur për herë të parë në Shqipëri në vitin 2021, në Tiranë, me vendndodhjen e parë te Kullat Binjake ne Bulevardin Deshmoret e Kombit.

Restoranti i parë që sjell Formulën e mirefilltë ‘All You Can Eat’ në Shqiperi, tashmë sjell një risi tjetër për tregun Shqiptarë nëpermjet AMO POKE në qendren tregtare TEG.

Ne dëshirojmë që të gjithë klientët të përjetojnë një shije unike.

Pasi të kenë në duar Poké Bowl-in e tyre, dhe gjatë çdo shijImi… ata duhet të ndihen sikur të ishin në breg të detit Hawai-an nga ku ka zanafillen dhe Poke Bowl!

Rërë e bardhë nën këmbët tuaja, erë e freskët që ju përkëdhel fytyrën… dhe një shije unike dhe e veçantë në gojën tuaj.

.

Si te porositesh Poké?

Poké porositet sipas shijeve personale, mund te porositet me baze orizi te bardhe apo venere, peshk crudo apo te gatuar, perime te ndryshme, salca dhe topings.

MENU

ZGJIDH TE PREFERUAREN, SUSHI APO POKE’?

Produktet mund të përmbajnë gjurmë të: glutenit, krustaceve, molusqeve, vezëve, peshkut, sojës, qumështit, mustardës, susamit sulfiteve dhe/ose alergjenëve të tjerë. Për intolerancat dhe/ose alergjitë, informoni shërbimin tonë.
Disa produkte mund të ngrihen në origjinë për shkak të mungesës së disponueshmërisë. Imazhet e përdorura janë thjesht indikative.

Kush jemi

Best poke bowl

in Tirana

Orari

Nga e hëna në te diel

09.00 – 21.00

Na Ndiqni!

Kontakt

Qendra Tregtare TEG

Cel. 0694024022
Për çdo pyetje, na kontaktoni!

     Offline ! We will start taking orders in

    0Hours 0Minutes 0Seconds

    Scroll to Top