Prenotime

Klikoni butonin për të rezervuar tavolinen tuaj, me Sushin më të mirë në Tiranë! Procedura është shumë e shpejtë!

Ose na kontakto në numrin e telefonit:

Si funksionon formula

ALL YOU CAN EAT?

Paguani një cmim fiks dhe porositni sipas dëshires në një menu me shumellojshmëri zgjedhjesh. Sa herë të doni…pa limite!
Kushti i vetëm? – Cdo gjë që porositet duhet të konsumohet, përndryshe paguhet me cmimin real të pjatës!

 • Menu Dreke 2200* L/Pers
  (11:30-17:30)
  * Fundjave & dite festash +200L/Pers
 • Menu Darke 2990 L/Pers
  (11:30-23:00)
RREGULLAT E FORMULES

ALL YOU CAN EAT?

 • Cdo pjestar në të njëjtën tavolinë duhet të ketë zgjedhur formulën AYCE, ose jo.

 • Ushqimi që nuk konsumohet paguhet sipas cmimit real përkatës në menu.

 • Në cmim nuk përfshihen pijet dhe ëmbëlsirat.

 • Formula AYCE është e vlefshme vetem në restorant.

RESTORANTI I PARE AZIATIK “ALL YOU CAN EAT” NE SHQIPERI

Te Amo Sushi në Tiranë do të provosh një eksperiencë totale, e cila përfshin të 5 shqisat! Sushi-menet tane do të dinë të të befasojnë me pjata të shijshme dhe autentike: pjata te vërteta aziatike.

Do mundesh të shijosh të gjithë sushin që dëshiron me formulën inovative all you can eat

Kemi ardhur në Shqipëri me dëshirën për të të bërë të provosh një kuzhinë të shkëlqyer, dhe mbi të gjitha TË VËRTETË: e cila bashkon tradicionalen të Sol Levante, me pasionin tonë për dizjan të nivelit të lartë.

MENU

sushi-icon-3

Nabe yaki ramen

Spagheti japonezeme leng frutash deti

Edamame

Fasule soje

Niku gyoza

Ravioli me mish

Ebi Venere

Tempura Karkaleci, Oriz Venere, Teriyaki, Buke e Grire

Vulcan Roll

Tempura Salmoni, Tobiko, Teriyaki, Majoneze, Salce Pikante

Ebi Maki

Karkalec i gatuar

Orari

Nga e hëna në te diel 11.30 – 23.00

Adresa

Bulevardi
“Deshmoret e Kombit”
Kullat Binjake
Tower 2, Kati 0
Tirane

Shopping Cart

Offline ! We will start taking orders in

0Hours 0Minutes 0Seconds

Scroll to Top