Prenotime

Dreka

(11:30-17:30)

Formula jonë All You Can Eat e drekës kushton vetëm 2200 L (fundjave & dite festash +200L/Pers).

Nëse do të bësh një pushim gjatë orarit të drekës, Amo Sushi në Tiranë është ajo që bën për ty!

Pjata të lehta si Sashimi, temaki dhe nigiri janë idealet për t’i dhënë trupit tënd energjinë e duhur për të përballuar pasditen në 100%!

Telefono

Cel. 0697088688

PRENOTO DHE NGA KËTU

Orari

Nga e hëna në të diel 11:30 am – 11:00 pm

NA LINI NJE VLERESIM

Darka

(11:30-23:00)

Formula jonë All You Can Eat në darkë kushton 2990 L.

Mund të ulesh dhe të provosh të gjitha specialitetet e sushit në sasinë që dëshiron.

Pjata të shijshme si maki, uramaki dhe temaki janë të shkëlqyera për të shijuar një darke në shoqëri dhe të hash sa të dëshirosh!

 

Evente Private

Me ne ke mundësinë për të shijuar një darkë, një mbledhje pune ose një drekë midis kolegësh, në një zonë të dedikuar plotësisht ty dhe e ndarë mirë nga klientët e tjerë.

Nje ambjent privè i dedikuar per ju.

Telefononi tani per te prenotuar ambjentin tuaj privè!

Shopping Cart

Offline ! We will start taking orders in

0Hours 0Minutes 0Seconds

Scroll to Top